• Zakończenie Roku Szkolnego

     • Muzyczny akcent zakończenia roku szkolnego

      https://youtu.be/_EgQA3mF0_0

       

       Kochani Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły!

               Za nami kolejny rok szkolny, w którym zmierzyliśmy się wspólnie z nowym wyzwaniem. Lekcje on line i zdalne nauczanie to nasze wspólne, nowe doświadczenie. Teraz czas na upragnione wakacje.

            Gratulujemy Wam uzyskanych wyników oraz zdobycia nowych umiejętności. To Wasz kolejny krok w dorosłość. Waszym Rodzicom dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. Nauczycielom dziękujemy za trud i moc pozytywnej energii.

      Dyrekcja Szkoły

       

     • PSP w naszej szkole

     • Nowa galeria PSP w naszej szkole została dodana do albumu fotograficznego

      BEZPIECZNE WAKACJE!!!

      W dniu 21 czerwca br. uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu – Dobrzyniu. Tematem spotkania było bezpieczeństwo uczniów w trakcie wakacji.

      Panowie strażacy omówili najważniejsze zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, w górach, w lesie i w czasie burzy.

      Uczniowie mogli obejrzeć sprzęt ratowniczy i poznać jego zastosowanie.

      Spotkania uczniów naszej szkoły z przedstawicielami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu – Dobrzyniu stały się już tradycją.

       

      Serdecznie dziękujemy!

      Dyrekcja, Uczniowie i NauczycieleZespołu Szkół Miejskich

      w Golubiu - Dobrzyniu

     • Policjant w naszej szkole

     • Nowa galeria Policjant w naszej szkole została dodana do albumu fotograficznego

      Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Chcąc więc ograniczyć zagrożenie w dniu 16.06.2021 r. zaprosiliśmy funkcjonariusza KPP Katarzynę Wilangowską. Pani Kasia w bardzo ciekawy sposób opowiedziała uczniom o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji oraz podziwiała ekspozycję tematyczną wykonaną przez uczniów i nauczycieli.

      Wielu nauczycieli korzysta z prezentacji dotyczącej bezpieczeństwa i przeprowadza lekcje w oparciu o przygotowany materiał poglądowy.

    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

   • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 15337