• Nasze akcje

     • "Bezpieczne wakacje"

      W dniu 18 czerwca 2024 r. odbyły się zajęcia profilaktyczne dla uczniów Zespołu Szkół Miejskich pt. „Bezpieczne Wakacje” mające na celu edukację w obszarze bezpieczeństwa. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu oraz przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Golubiu- Dobrzyniu przeprowadzili prelekcję dotyczącą bezpiecznych zachowań w trakcie letniego wypoczynku. Omówiono niebezpieczeństwa, jakie czyhają na dzieci. Funkcjonariusze Straży Pożarnej zaprezentowali także sprzęt ratowniczy. Poprzez działania profilaktyczne wzbogacono dzieci w wiedzę i umiejętności dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z wolnego czasu w różnych miejscach i okolicznościach, aby po zakończeniu wakacji pozostały dobre wspomnienia i energia na kolejny rok nauki.

      Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego.

     • Konkursy i olimpiady

     • III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

      11 czerwca odbył się III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego, w którym nasza uczennica Zuzanna Rynecka, z klasy 8a, zajęła drugie miejsce. Konkurs został organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Anny Wazówny w Golubiu Dobrzyniu. W konkursie zmagało się ponad 30 uczestników z kilkunastu szkół z powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Serdecznie gratulujemy Zuzi zwycięstwa i życzymy jej dalszych sukcesów.

     • Nasze akcje

     • Uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka. Program obejmował tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Udział w Programie wzbogacił wiedzę i umiejętności uczniów w zakresie bezpieczeństwa oraz prawidłowych relacji rówieśniczych.

     • Dzień Dziecka - ŚWIETO SZKOŁY - 29 maja

     • ŚWIĘTO  SZKOŁY

      Dzień dobry,

      przypominamy, że dnia 29.05. (środa) w naszej szkole obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Dziecka.

      Tego dnia uczniowie przychodzą na trzy pierwsze lekcje (od godz. 8.00 do 10.35), później Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają na atrakcje:

      Samorząd Uczniowski przewidział:

      -kiermasze charytatywne ( ciast, maskotek, biżuterii, lemoniady, zabawek),

      -stoisko z tatuażami,

      -stoisko z kolorowymi warkoczami,

      -stoisko z malowaniem buziek,

      -rysowanie karykatur.

       

      Wszystko za drobną opłatą. Dochód chcemy przeznaczyć dla naszej uczennicy Nadii, walczącej z niedokrwistością aplastyczną.

       

      Ponad to zapraszamy na

      -mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami klas 7-8 oraz plastyka na hali o godzinie 11.50

      -kahoot na wesoło w języku angielskim w sali nr 12 w godzinach 11.00-12.00

      - e-sport - sama komputerowa nr 1 - 12.30

       

      Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Dzieci Dzieciom” organizowanej na rzecz Nadii Graczkowskiej z Wilczewa.

      Akcja polegać będzie na aktywności fizycznej uczniów naszej szkoły– kręceniu kilometrów na rowerach spinningowych i wymianie liczby wykręconych kilometrów na złotówki. Mamy sponsorów, którzy chcą zapłacić 10zł za 1km. Pozyskane pieniądze będą wpłacone na siepomaga.pl.eduresized_a.jpg

     • Nasze konkursy

     • KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

      8 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego – etap szkolny.

      Na etapie szkolnym do konkursu przystąpiły 2 uczennice :

       

      Oleksandra Rozoronova z kl. 6f i Evielina Tsymbal z kl. 7a.

       

      Arkusz zawierał zadania testowe o różnym stopniu trudności: zadania zamknięte, zadania otwarte, zadania z luką, tłumaczenie zdań z języka polskiego na język rosyjski, zadania sprawdzające znajomość leksyki i gramatyki, umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz wiedzę realioznawczą o Rosji.

      Gratulujemy !!!

     • Nasze konkursy i projekty

     • Odbyło się spotkanie wszystkich koordynatorów grantu "Edukacja inspiracja" . Omówienie, wymiana informacji i do dzieła-do swoich projektów.

      Nasz projekt to GOLUBPLAY. Szczegóły wkrótce

   • Nagłówek

   • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

    Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 30656